150 TL VE ÜZERİ "ÜCRETSİZ KARGO" + TÜM ÜRÜNLER "GİZLİ PAKET GÖNDERİM"

 

 

MARKAFON' A HOŞGELDİNİZ.

 

 

Markafon.com, insanların kendini ifade etme konusunda gerçekten eğlenceye teşvik eden heyecan verici ürünlerin, perakende ve toptan olarak siz değerli takipçilerimize ulaşmasını sağlayan bir yaşam tarzı markasıdır. İnsanların, yaşam tarzlarını daha Pozitif, tutkulu ve eğlenceli hale dönüştürebileceğini düşünerek bu imajı yarattık.

 

2020 yılında İstanbul’da temelleri atılan e-ticaret girişim projemiz, 2 genç (evli) girişimci tarafından homeoffice şeklinde internette hizmet vermeye başlamıştı. Sonrasında siz değerli takipçilerimizle olan bağlarımız ilerledikçe şuanda bir residence ofiste bu girişim projemiz 25 kişilik bir ekip tarafından yürütülen büyük bir e-ticaret şirketine dönüştü. Ayrıca Kocaeli' de açtığımız depomuzdan da tüm ürünlerimizin sevklerini gerçekleştirmekteyiz. Yeni bir e-ticaret projesi olmasına karşın moda ikonlarımız tarafından en sevilen ve kaliteli ürünlerin seçilerek üretiminin yerli ve yabancı menşeili ürün ve aksesuarları portföyüne katarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 

Son 1 yıllık geçen zamana baktığımızda ayda onbinlerce ürün siparişi gerçekleştirip sizlerin olumlu dönüşleriyle ürün gamımızı daha da ilerilere taşıdık. Müşterilerimizin bize güvenini esas alarak kaliteli ürünleri gerçek indirimler ve doğru fiyatlarla siz değerli takipçilerimizle buluşturmak olan misyonumuzdan asla vazgeçmedik. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade etmekteyiz.

 

 

"Markafon" isim, tescil ve patent haklarını aldığımız markamızla ilgili, Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

 

 

 

 

Bununla birlikte ileri ki dönemler için sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıp, ülkemize katkı sağlayan bir marka olmak istiyoruz. Tüm bunlar sizin sayenizde…

 

 

Alışverişlerinde Bizi Tercih Eden Tüm Takipçilerimize Teşekkürü Bir Borç Biliyoruz.

 

ADRES: FENERBAHÇE MAH. İĞRİP SOK. NO:13 GROWTH PLAZA 34726

TEL: 0850 307 87 68